Створення сайтів, розробка сайту, веб-сайт під ключ - Студія дизайну

Компанія SMKvision вже не перший рік на ринку інтернет-послуг. Головним напрямом нашої діяльності є створення сайтів різної складності, їх подальше обслуговування і просування в пошукових системах. Великий практичний досвід в цій області і високий професійний рівень наших фахівців дозволяють гарантувати високу якість наших продуктів, будь то простий сайт візитка, корпоративний сайт, інтернет-портал або великий інтернет-магазин.

Наші штатні фахівці володіють профільною освітою і великим досвідом роботи в своїй області. Політика компанії вимагає від них постійно самоудосконалюватися і бути в курсі всіх технічних нововведень, що з'являються в цій індустрії. Фахівці безперервно підвищують рівень знань, вивчаючи профільну літературу, проходячи курси підвищення кваліфікації і, безумовно, не останню роль в їх професійному зростанні грає щоденна самоосвіта.

Тому створювані нами сайти відрізняються сучасним, креатівним і стильним дизайном, простотою в управлінні, відмінним функціоналом. Крім того наші продукти добре індексуються пошуковими машинами, а для користувачів створюється зручна і комфортна система навігації.

У штаті нашої компанії є наступні фахівці:

  • Программисты (без коментарів);
  • Веб-дизайнеры (фірмовий стиль, дизайн сайту);
  • Flash-дизайнер ( якщо на сайті передбачені Flash-елементи);
  • Верстальщики (HTML-кодери) — створює макет дизайну у форматі HTML, стежить за тим, щоб сайт нормально відображався в різних браузерах;
  • Оптимизатор (просуває сайт в ТОП пошукових систем по ключових запитах);
  • Контент-менеджер (безпосередньо наповнює сайт контентом відповідно до ваших вимогам);
  • Менеджери проектів, що координує процес створення сайту і роботу окремих фахівців;
  • Менеджери по роботі з клієнтами (з ними ви визначаєте вартість замовлення і оформляєте договір на створення і/або просування сайту).

Крім того, ми здійснюємо підтримку сайту і просування його в пошукових системах. Навіщо вам створювати зайву штатну одиницю в своєму офісі для підтримки сайту, коли це все можна доручити цілій команді професіоналів.

Завдяки нашим послугам, Ви отримуєте сучасний, багатофункціональний, простій в управлінні і використанні сайт з оригінальним і стильним дизайном. Одного разу відвідавши ваш сайт, клієнт обов'язково повернеться туди ще раз. Що не може не позначитися на комерційній цінності вашого ресурсу. Адже інтернет-сайт це не просто брошура про компанію, це повноцінний рекламний майданчик, який повинен приносити прибуток компанії.

Довіряйте розробку сайту професіоналам – довіряйте SMKvision !

Останні розроблені проекти:

Створення корпоративного сайту компанії "ХАРВЕСТ Індустріалес, С.Л."
Створення сайту кондитерської компанія "Крем Розет"
Створення сайту компанії "Аква Фонтана" Розробка сайту для компанії "Планета клімату"
Виготовлення сайту для туристичного агентства "Ексі"

Докладніша інформація про створення сайтів:

Про створення сайта-візітки
Про створення корпоративного сайту
Про Створення і проектування інтернет-магазіну